Studentët protestë para Kryeministrisë, gjuajnë me vezë e bojë

0
14
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një grup studentësh i janë rikthyer sërish këtë të mërkurë protestave në rrugë.

Ata kanë protestuar para Kryeministrisë dhe Ministrisë së Arsimit, duke gjuajtur godinat me vezë dhe bojë.

Sakaq në disa prej Fakultetet në Tiranë studentët vazhdojnë të qëndrojnë të ngujuar duke bojkotuar mësimin.

Në disa të tjera mësimi ka nisur.

Zjarr Tv Ad