Supermodelja pre e bullizmit: Shkoja në shtëpi duke qarë, më tallnin për aknet

0
27
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kendall Jenner është një nga supermodelet më të kërkuara. Por jeta e saj nuk është perfekte.

Pasi u bë pjesë e sfidës ’10 years ago’, Kendall rrëfeu se ishte pjesë e bullizmit në shkollë.

Ylli i pasarelave tregoi një foto të fytyrës së saj të mbuluar me puçra dhe shkruajti: “Isha 13-vjeçe dhe shkoja në shtëpi duke qarë për shkak se njerëzit më tallnin prej lëkurës sime.”

Por tani që është 23 vjeçe, fytyra e Kendall është tërësisht e pastër.

Modelja publikoi një foto ku tregoi fytyrën pa make-up.

 

 

Zjarr Tv Ad