Tabaku: Të reflektojmë, duhet të bëhemi alternativë

0
107
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Deputetja e PD, Jorida Tabaku ka folur për rezultatin e opozitës në zgjedhjet e 14 duke thënë se të gjithë demokratët duhet të pranojnë gabimet që kanë bërë te vetja dhe të reflektojnë për t’u bërë alternativë, jo refuzim i shqiptarëve.

Zjarr Tv Ad