Të adhurosh gishtin e mesit të shefit

0
146

Mbrëmjen e djeshme kryeministri Edi Rama ka qënë në sheshin Skënderbej i shoqëruar dhe nga kryetari Erion Veliaj. Në një moment duke folur kryeministi nxjerr gishtin e mesit para të gjithë të pranishmëve dhe i vetmi që e ka parë me një admirim është Veliaj. Mesa duket Erion Veliaj e adhuron këtë gisht të shefit të tij.

Hera e dytë që shohim një politikan të bëj një veprim të tillë, pas Bernd Borchard i cili u nxorri gishtin e mesit protestuesve të astirit.