Të gjithë kundër tij, Banorët thurin planin e daljes kundër Luizit dhe do të….

0
434
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Olta Gixhari dhe banori më i ri i shtëpisë, Qetsori, si duket kanë bashkuar forcat kundër Luizit. Gjatë ditëve të fundit banorin e kemi parë shumë pranë aktores duke thurrur “plane” kundër këngëtarit.

Së fundmi teksa kanë qenë në kuzhinë ata janë përpjekur të ngacmojnë Luizin, i cili po kalonte pranë tyre.

“Je bërë qengj o Luiz. Po ku paske qenë, se të ka ikur ngjyra e fytyrës”, është shprehur Olta.

Ndërkohë, Luizi nuk ka reaguar, por i është drejtuar Qetsorit duke i thënë se pasi t’i mbarrojë imuniteti do të merret me të.

Kujtojmë që këtë javë në nominim janë Antoneta, Shpati, Elvisi dhe Luizi. Duke qenë një nga të nominuarit, Luizi ka marrë provokime të shumta, ndonëse gjithmonë i ka kthyer me ironi.

Zjarr Tv Ad