‘Të heqim Tiranën nga duart e një mafiozi…’/ Deda: Primaret një garë, luftën e kemi me Erion fikun

0
3
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kandidati në primaret e PD për Bashkinë e Tiranës, Julian Deda ka reaguar në lidhje me zgjedhjet e ardhshme lokale në 14 maj 2023.

Në postimin e tij në Facebook, Deda thekson se e rëndësishme është të ti heqim Tiranën nga duart një mafiozi për t’ja kthyer atë qytetarëve, ndërsa shtoi se primaret janë thjesht një garë dhe se luftën e kemi me Erion fikun.

Postimi i plotë:

Karakterin, sinqeritetin, ndershmerine dhe besnikerine time nuk ka gje ne bote qe ta cenoje. Demokratet jane te mençur, do dine te zgjedhin me te mirin, qe ti perfaqesoje. Primaret jane thjesht nje gare, luften e kemi me Erion fikun, nese jemi te gjithe bashke, ja dalim. Te heqesh Tiranen nga duart e nje mafiozi, per t’ia kthyer ate qytetareve eshte emergjence kombetare. ✌️

Zjarr Tv Ad