Të miturat takojnë djalin që e njohën në “Facebook”, shikoni çfarë u ndodh [VIDEO]

0
922
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një djalë i quajtur Coby Persin ka kryer një eksperiment duke hapur një adresë të rreme në “Facebook” dhe ka bërë shoqe 3 vajza minorene, me lejen e prindërve të tyre. Për disa ditë ai u ka shkruar vajzave derisa ato kanë pranuar të dalin në një takim me të. Por në takim vajzave u shfaqen prindërit, të cilët u shpjegojnë se sa e rrezikshme është të takosh dikë që nuk e njeh. Videoja e eksperimentit është ndër më të kilikuarat e momentit në rrjetet sociale.

Zjarr Tv Ad