Të shtëna me armë mes bandave në Elbasan – 1 i vdekur

0
91

Para pak castesh ne Elbasan prane Metalurgjikut ka ndodhur nje shkembim me arme zjarri mes bandave. Dy te plagosur dhe nje i vdekur.