Temperatura të ulëta dhe mot i paqëndrueshëm, ja zonat ku do të kemi reshje shiu sot

0
28
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Për ditën e premte moti parashikohet fillimisht i vranët me intervale kthjellimesh të shkurtra. Reshjet e shiut parashikohen të dobëta përgjatë vijës bregdetare. Prej orëve të mesditës kthjellime dhe vranësira.

Era do të fryjë me drejtim verilindje-juglindje e lehtë e mesatare në bregdet. Valëzimi në dete të forcës 2 deri në 3 ballë.

Temperaturat parashikohen:në zona malore 1 deri 9°C, në zona e ulëta 4 deri 16°C,në zona bregdetare 7 deri 16°C

Zjarr Tv Ad