Temperaturat shkojnë në 24°C, ja si do të jetë moti sot

0
27
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ditën e somtme vendi do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare.

Mjegulla dhe mjegullina e mëngjesit përgjatë luginave të lumenjve do të bëhet përsëri e pranishme. Era do të fryjë e lehtë me drejtim juglindje e veriperëndim ndërsa përgjatë bregdetit deri mesatare në mesditë. Valëzimi në dete i forcës 2 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zona malore 4 deri 18°C

në zona e ulëta 4 deri 23°C

në zona bregdetare 10 deri 24°C

Zjarr Tv Ad