Tentuan t’i bëjnë kamer të fshehtë, por i futi ai në kurth, video e Luizit që po “çmend” rrjetin

0
521
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Luiz Ejllin brenda shtëpisë së Big Brother Vip e kemi parë shpesh herë duke treguar gjërat që priten të ndodhin në lojë.

Me intuitën e tij, të një lojtari të fortë, Luizi tregon skenare të cilat më pas ndodhin me të vërtetë.
Ndërkohë, së fundmi në rrjet po bën xhiro një video e disa viteve më parë, ku shihet se një vajzë po përpiqet t’i ngrejë “kurth” Luizit.

Pavarësisht se ajo e kishte fshehur mirë mikrofonin dhe kamera nuk ishte aspak në horizontin e Luizit, këngëtari arriti ta dallojë se po filmohet, duke bërë që ai të vendoste vajzën në lojë dhe jo ajo çfarë ishte planifikuar.

Luizi dhe ne shtepine e BBV ka treguar nje intuite te mahnitshme duke i kuptuar shpesh te gjitha lojrat e BB dhe duke e kapur shpesh produksionin ne gabime, si dhe ndodhi mbreme ne prime.

Kamera e fshehte Luizi

Zjarr Tv Ad