Tepelenë/ Nuk ndalen grabitjet me maska

0
196
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, kanë ndodhur tre grabitje me maska.

Mësohet se grabitjet kanë ndodhur rreth orës 03:00 në Tepelenë, ku persona të maskuar kanë ‘boshatisur’ tre biznese.

Sipas uniformave blu, është vjedhur një supermarket, një pastiçeri dhe një dyqan lulesh.

Policia menjëherë ka sekuestruar pamjet e kamerave të sigurisë, ndërsa ende nuk ka asnjë person të dyshuar.

 

Zjarr Tv Ad