Thaçi humor me pasionin e Ramës për basketbollin

0
873
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka shkruar në Facebook për ndeshjen e basketbollit që ka shikuar në Prishtinë, bashkë me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, të cilin ai e ka përshkruar si “tifoz të zjarrtë të basketbollit”.

“Me kryeministrin Edi Rama, tifozin e zjarrtë të basketbollit, e shikuam lojën e sotme në mes të KB Sigal Prishtina dhe KB Peja në Pallatin e Rinisë,referon Expres.

thaci2_1463085742-8907337

 

Për atmosferën e jashtëzakonshme u përkujdesën tifozët, kurse unë u përkujdesa më shumë për Edin, që si pasionant i madh për basketbollin, të qëndronte në tribunë dhe jo në fushë. HTH”, ka shkruar Presidenti Thaçi në faqen e tij zyrtare në rrjetin social.(b,an)

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad