“Ti e ke në terezi o byrazer”, Artan Hoxha ironizon kryeministrin Rama dhe i ‘plas’ të vërtetën në sy: Me tarinani nani hopa, lala ra te gropa ke 10- vite që mban pushtetin (foto)

0
61
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Gazetari Artan Hoxha në një shkrim të fundit në rrjetet sociale ka komentuar tallavanë, dajret e muzikën, pikërisht mënyrat që ka zgjedhur kryeminstri Rama të qeveris vendin.

Ai ironizon hapur me anë të një fotoje të postuar, teksa shihet Rama me dajre ku shkruan se “i fut një tralala dhe fiton zgjedhjet për herën e gjashtë”, pa menduar për projektet apo program elektoral.

Zjarr Tv Ad