Tiranë, aksident me pasojë vdekjen e një këmbësori në Kombinat

0
791

Një person ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti të ndodhur në kryeqytet, në zonën e Kombinatit.

Paraditen e sotme, viktima rreth moshës 50- vjeçare është përplasur nga një makinë, teksa kalonte rrugën.

Nuk dihet ende identiteti i viktimës dhe as detaje nga ngjarja, ndërkohë që policia ndodhet në vendin e aksidentit.