Tiranë/ Gjendet i pajetë një person

0
19

Është gjendur i pajetë një person sot në Tiranë tek rruga ‘ 5Maji’.

Dyshohet se viktima është një punëtor i një kantieri ndërtimi dhe ka rënë nga skela ku punonte.Gjithashtu dyshohet se ai është rrëzuar nga një lartësi dhe ka qënë i vetëm në momentin e rrëzimit.