Tiranë/ Grabiti karburantin, autori kapet pas 3 ditësh

0
12
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Policia e Tiranës ka zbardhur vjedhjen e një pike karburanti të ndodhur mbrëmjen e datës 24 janar në Sauk të Vjetër.

Policia ka sqaruar se shërbimet e Policisë së Komisariatit Nr.1, ndaluan sot autorin e dyshuar të grabitjes, K.B., 26 vjeç.

Njoftimi i Policisë

Tiranë- Policia zbardh vjedhjen e një pike karburanti të ndodhur mbrëmjen e datës 24 janar në Sauk të Vjetër.

Identifikohet dhe ndalohet autori i dyshuar.

Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.1, ndaluan shtetasin:

  1. B., 26 vjeç.

Ky shtetas më datë 24.01.2019, në Sauk të Vjetër, dyshohet të ketë vjedhur në një pikë karburanti 25 000 lekë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë në ngarkim të shtetasit të lartpërmendur për veprën penale “Vjedhja”, parashikuar nga neni 134 i Kodit Penal.

 

Zjarr Tv Ad