Trafik malli në Athinë, arrestohet grekja në kërkim shqiptari

0
49
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një greke 44-vjeçare u arrestua nga policia në Atika për transportimin e sasive të mëdha të drogës për në tregun e brendshëm grek. Mësohet se në kërkim është bashkëpunëtori i saj, një 36-vjeçar shqiptar. Organet e hetimit kanë zbuluar aktivitetin e tyre kriminal në trafikimin e sasive të konsiderueshme të drogës në rajonin perëndimor të Atikës. Në total, policia ka sekuestruar 4 kg kanabis, rreth 200 gram heroinë, tre telefona celularë dhe një makinë.

 

 

Zjarr Tv Ad