Tragjike në Malësi të Madhe: babai me dy fëmijët në makinë rrëmbehen nga ujërat

0
58
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ujërat e rrëmbyer në Malësinë e Madhe kanë shkaktuar një tragjedi. Ato kanë marrë përpara një makinë Benz në të cilën udhëtonte Pjetër Rrushi me dy fëmijët e tij, 17 dhe 13 vjeç. Ngjarja ka ndodhur aty ky bashkohet Drini me Bunën.

Polumbarët kanë nisur kërkimet; sipas disa burimeve ende të pakonfirmuara,  babai me djalin rezultojnë të humbur, kurse vajza 13 vjeçe ka shpëtuar. Por asgjë nuk është zyrtare.

Zjarr Tv Ad