Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ona Tekstil një nga kompanitë më prestigjoze të prodhimit të mobilieve nga të gjitha llojet si divane, kolltuqe , jorgane 100% pambuk , jastiqe , dhe shumë aksesore te tjerë të prodhuar nga tekstili , tashmë për sezonin e festave vjen me oferta marramendëse.

Në Ona Tekstil mund të gjeni cdo gjë për një shtëpi idelale.
Produkte të shumëllojshme , të materialeve dhe ngjyrave nga më të ndryshmet ku sejcili nga ju mund të zgjedhë të preferuaren.

Këtu mund të gjeni dhuraten ideale për të afermit tuaj sepse në Ona Tekstil cilësia nuk ka kompromis !
Adresa: Liqeni i Thatë pranë Kopshit Zoologjik.
Kontakt: 0692517478

 

Zjarr Tv Ad