Turqi/ Ngjarje misterioze e zhdukjes së studentit

0
19
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një ngjarje misterioze, është ajo që rrethon zhdukjen e një 20-vjeçari nga Turkmenistani, i cili studionte në një universitet në Stamboll, ka ngritur një çadër kampingu në kanionin e Samsunit në Turqi dhe iu ka dërguar një video disa të afërmve dhe më pas është zhdukur.

“Studioj në shkollën më të mirë, kam para dhe të gjitha mundësinë. Kaq është mjaftueshëm të jetosh. Nëse më gjeni, mos i fajësoni njerëzit e zonës”, thuhet në videon e fundit që i riu Yusuf Hojayev u dërgoi të hënën disa miqve. Në vendin ku besohet se po qëndronte i riu ka gjetur vetëm xhupin e tij me të cilin kishte mbështjellë një pemë në majën e malit, çantën dhe ca para. Një operacion i gjerë kërkimi ka nisur për të riun në male dhe në ujë./tvklan.al

 

 

 

Zjarr Tv Ad