Turqia publikon listën e lojtarëve për ndeshjen kundër Shqipërisë

0
2

Trajneri i përfaqësueses turke, Senol Gunes ka publikuar listën e lojtarëve kundër Shqipërisë e cila do të luhet më 22 mars në “Loro Boriçi”. Trajneri turk në listën me 28 lojtarë ka bërë një miks ndërmjet të rinjve dhe atyre me eksperiencë. Gjithashtu tekniku legjendar, ka grumbulluar dy veteran të Turqisë që janë Emre Belozoglu dhe Burak Jilmaz.