UEFA tregon lojtarin që nuk ka ndryshuar

0
11
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Është loja e momentit. “10 Year Challenge”  dhe në rrjetet sociale është bërë viral një episod simpatik me protagonist Havier Zanetin. Gjithmonë i njëjtë. Zaneti është i vetmi ish-lojtar që praktikisht nuk ka ndryshuar fare në këto 10 vite. Kështu e ka prezantuar edhe UEFA, që ka dashur ta prezantojë kështu zëvendëspresidentin e Interit.

 

 

Zjarr Tv Ad