Urimi i vajzës së Stefi Priftit… “Shpresoj të bëhem sa çereku yt kur të rritem”

0
668
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Këngëtari Stefi Prifti duhet të ndihet vërtet me fat për fëmijët që ka rritur, ashtu siç edhe këta të fundit ndihen për faktin që janë rritur nga një baba si ai. Vajza e tij e vogël, Joana, i ka kushtuar një urim prekës të atit, nën një foto ku këngëtari korçar shfaqet krah bashëshortes së tij që është larguar nga jeta muaj më parë.

“I uroj ditëlindjen një nga personave më të rëndësishëm në jetën time. Ke qenë një baba i mrekullueshëm. Nuk mund ta imagjinoja jetën time pa ty Babi im! Vazhdoj të të kem idhull (ty dhe mamin). Shpresoj të behëm sa cereku jot kur të rritem, të kem 1/2 e talentit tënd dhe 1/2 e fuqisë tënde! Të kem 1/2 e zgjuarsisë tënde dhe thjesht të të kem ty pjesë të jetës time Happy birthday dad,”– shkruan Joana në Instagram./shqiptarja.com

234949

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad