Vajza e Michele Pacido topless

0
4269


Violante Placido aktorja italiane e bërë e njohur në filmin “Oktapodi” është fotografuar topless gjatë pushimeve të saj në plazh.

E shoqëruar nga bashkëshorti dhe djali i tyre 1- vjeçar ata janë fotografuar dhe fotot e tyre janë publikuar në revistën italiane “Diva e Donna”.

39-vjeçarja, vajza e aktorit të njohur italian Michele Placido shfaqet me linjatrupore dhe me forma fizike mjafttë mirë. – See more at: http://shqiptarja.com/news.php?id_legami=177431#sthash.vcCkeJfK.dpuf