Vajza e Trumpit mbërrin në Beograd

0
17

Tiffany Trump, vajza e Presidentit të SHBA-së Donald Trump, erdhi në Beograd dhe ka në plan të qëndrojë në Serbi për 11 ditë, shkruan portali serb Blic. Ajo është vajza më e re e presidentit aktual të Shteteve të Bashkuara, të cilën Donald e ka me ish-gruan e tij Marla Maples. Tiffany Trump 25-vjeçe po studion ligjin dhe është gjithashtu e angazhuar në modelim. Ajo erdhi në Beograd me një djalë të quajtur Michael Bulos, i cili studioi në Nigeri dhe jeton në Mbretërinë e Bashkuar. Arsyet e qëndrimit të saj në Serbi nuk janë bërë të ditura.