Vajza nga Kosova fiton ”Miss New York USA 2019”

0
54
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Bukuroshja me origjinë shqiptare Florinda Kajtazi mbrëmjen e kaluar arriti të triumfojë mes shumë vajzave të tjera.

Florinda arriti të rrëmbejë kurorën në kompeticionin e bukurisë, “Miss New York USA 2019”.

Ajo do të përfaqësojë New York-un në edicionin e 68-të të Miss USA, kompeticioni më i rëndësishëm i bukurisë në Shtetet e Bashkuara ta Amerikës.

Florinda është 27 vjeç dhe jeton në Yonkers.

 

Zjarr Tv Ad