Vasili zbulon detajin: Propozimet e opozitës në dorë të Gjiknurit para 83 ditësh

0
57

Petrit Vasili, një nga anëtarët e Këshillit Politik, ka zbuluar sot me dokumente se propozimet e opozitës maxhoranca i ka pasur në dorë i ishin dërguar 83 ditë më parë dhe nuk ka të bëjë me kërkesa të reja siç pretendon maxhoranca.

“Çdo pretendim për kushte shtesë është thjesht mashtrim për të legjitimuar rrëmbimin e zgjedhjeve në tavolinë nga Rilindja. Ja depozitimi zyrtar i propozimeve me Këshilin Politik” shkruan Vasili ne nje postim në facebook.