Vendimi për vulën/ Xhelal Mziu “tradhton” Berishën, i bashkohet grupit të Alibeajt

0
178
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Grupi i Enkelejd Alibeajt po zhvillon një mbledhje pas vendimet të gjykatës që iu riktheu vulën e Partisë Demokratike.

Mbledhja e Kryesisë po zhvillohet në ambientet e një hoteli, ndërsa mes të pranishmëve ajo që vihet re është rikthimi i deputetit Xhelal Mziu tek grupi i Enklejd Alibeajt.

Mziu ishte pozicionuar kah Berishës, por me vendimin e Apeli ai duket se ka ndryshuar mendje dhe është rikthyer sërish tek grupi i Enklejd Alibeajt.

Deri më tani në mbledhje kanë mbërritur deputetët Ramadan Likaj, Flutura Açka, Eralda Bane, Flutura Bakiu, anëtarja e Kryesisë Taulanta Jupi, e Endri Hasa, si edhe përfaqësuesi ligjor Indrit Sefa.

Zjarr Tv Ad