Venezueliania, 25 operacione për të marrë formën e kitarës (FOTO)

0
1691
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Quhet Aleira Avendaño, por ka marrë nofkën “Latina Barbie”. Ajo ka bërë plot 25 operacione plastike në trup për tu dukur “si kukull”.

Në një intervistë dhënë së fundmi për mediat ajo thotë se Victoria Beckham është “e pavend”, Beyonce ka flokë të shëmtuar dhe Nicki Minaj është vulgare.

Sipas saj, vetëm Kim Kardashian është perfekte.

Aleira Avendaño ka bërë 25 operacionet e saj në 9 vjet.

Ajo ka ndërhyrë 4 herë te gjoksi, 6 herë te buzët, 3 herë te hunda dhe ka njëset të ri dhëmbësh.

27-vjeçarja nga Venezuela thotë se gjithçka e ka bërë për të marrë formën e “kitarës”.

Ajo thotë se çdo grua duhet të bëjë ndërhyrje plastike për tu dukur më e bukur.

Mapo/d.i.

37425698

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad