“Veprim i paramenduar”/ Shemsi Prençi nxjerr ‘blof’ drejtësinë dhe plas deklaratën e fortë: Saimir Tahiri ka dalë që ditën e hënë

0
447
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ish-drejtuesi i Policisë së Shtetit, Shemsi Prençi, ishte i ftuar këtë të premte në Euronews Albania ku foli në lidhje me lirimin nga burgu të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

Prençi tha se ai personalisht ishte në dijeni të faktit që ditën e hënë që Saimir Tahiri do të lirohej nga burgu.

Zjarr Tv Ad