VIDEO/ “Çmenden” vajzat në ѕuitë, të dehura me alkool ѕhkëmbejnë puthje në buzë dhe në ….

0
2115
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Mbrëmjen e djeshme gjatë primes një nga suprizat që u bë ishte pikërisht suita e rezervuar për Oltën dhe një nga banorët që ajo përzgjodhi, Dean.

Pas mbarimit të prime-s ashtu si dhe e do tradita banorët kishin darkën speciale, të cilën Olta dhe Dea e hëngrën në suitë ku dhe e tepëruan paska me alkoolin.

Në një moment teksa qëndronte në suitë me Dean, kjo e fundit i puthi këmbën ndërsa Olta e puthi në buzë. Pranë tyre ishte dhe Keisi, e cila i tha: ‘Duhet të iki unë tani’, por vajzat e kaluan me të qeshur.

Zjarr Tv Ad