VIDEO/Durrës/ Firmat private mbushin plazhin me mbeturina inerte

0
7
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Firmat private që kontrollohen nga kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako, e kanë mbushur plazhin me mbeturina inerte.

Denoncimi është bërë nga një qytetar durrsak i cili i ka dërguar edhe një video ish-Kryeministrit Sali Berisha.

Ish-Kryeministri e cilësoi si krim të shëmtuar mjedisor”.

Firmat e Gjush Betonit kryen krim të shëmtuar mjedisor në plazh!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Mirmëngjes Doktor Sot në mëngjes është bërë kjo foto Ngjit me portin

Në rërë , në plazh hidhen mbeturina nga firmat e Gjushit

Firmat e Gjush Betonit kryen krim te shemtuar mjedisor ne plazh!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sbMirmengjes Doktor Sot ne mengjes eshte bere kjo foto Ngjit me portin Ne rere , ne plazh hidhen mbeturina nga firmat e Gjushit .

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 22. Januar 2019

 

Zjarr Tv Ad