Video/ Festa e çmendur pas golit të dytë të Italisë, Conte fluturon mbi pankinë

0
1296
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Italia arriti një fitore të merituar përballë ekipit të Spanjës, që nuk arriti dot të tregojë vlerat përballë një Italie spektakolare.

Të kaltrit dominuan ndeshjen thuajse gjatë gjithë 90 minutave duke arritur të triumfonin me rezultatin 2-0.

Trajneri i Italisë Antonio Conte i cili njihet për ashpërsinë e tij, ka festuar në mënyrë të çmenduar golat e ekipit të tij. Kamerat kanë fiksuar momentet e golit të dytë dhe të sigurisë, ku Conte “fluturon” nga gëzimi i ligjshëm. Një fitore që vlen kalimin më tej, por edhe hakmarrje ndaj spanjollëve./a.m.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=h8UBZ5-etqc]

Burimi : / Javanews.al

Zjarr Tv Ad