Video/ Futbollisti goditet nga rrufeja në ndeshje

0
20
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një situatë e pazakontë ka ndodhur gjatë një ndjeshje të Kupës së Brazilit. Teksa ishte duke u luajtur ndeshja U20 mes Agua Santa dhe Atletico Miniera në Kupën e Brazilit afër Sao Paulos, futbollisti Henrique është goditur nga rrufeja. Kjo ndeshje u pasua me një stuhi të madhe shiu dhe rrufeja qëlloi në fushë në minutën e 90’. Ishte futbollisti Henrique që mbeti i lënduar nga goditja e rrufesë, çka shkaktoi dhe panik në radhët e lojtarëve të tjerë që ishin në fushë.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=FoWoYFXjltI

 

Zjarr Tv Ad