VIDEO- Gazetarja qeshi me lot kur lexoi lajmin për “rrugën e re” të ndërtuar nga Lefter Alla

0
5098
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Prezantuesja e Zjarr TV qe “ndezi” internetin pasi u shfaq duke qeshur, teksa po përpiqej të informonte shikuesit në lidhje me “rrugen e re” të ndërtuar në Bulqizë, pasi ajo që dukej në foto ishte e cuditshme. Rruga ishte e shtruar nga të dyja kahet, ndërsa pjesa në mes ishte lënë bosh.

Duke lexuar mbi këtë lajm prezantuesja e televizionit nuk mbajti dot të qeshurën.

Edhe pse raportimi i gazetares nuk ishte live për personat që nxorën këtë video u morën masa.

Ditën e djeshme,Lefter Alla, kryetar i Bashkisë së Bulqizës është vënë në prangat e policisë me urdhër të SPAK për shkak se ndaj tij rëndojnë dy akuza. Alla akuzohet për korrupsion dhe abuzim me tenderat publikë.

Zjarr Tv Ad