VIDEO/ Gjimnazistët protestë kundër qeverisë

0
31

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook, një video që tregon protestën e gjimnazistëve të Roskovecit, kundër qeverisë dhe Edi Ramës. ‘Shpërthen revolta e nxënësve të shkollave të mesme kundër Edvin Kristaq Tradhtarit”. Shkruan Berisha.

Ja postimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Shpërthen revolta e nxënësve të shkollave të mesme kundër Edvin Kristaq Tradhtarit! Rama ik! Nderim gjimnazistëve trima dhe guximtarë. Fitore! sb

Image