Video/ I bie dhëmbi në transmetim live

0
34
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Teksa ishte i ftuar në emisionin “Verissimo” mbrëmjen e kaluar, Fabrizio Korona ka folur për librin e tij të ri “Nuk më keni bërë asgjë”, ku ka rrëfyer shumë të vërteta rreth showbizit.Ndër të tjera, ai ka përmendur dhe të dashurat e tij dhe disa histori personale, mirëpo në momentin që është pyetur nga moderatorja e emisionit nëse tashmë është në një marrëdhënie apo jo, Fabrizios i ka ndodhur një incident në studio.Atij i ka rënë njëri dhëmb dhe menjëherë sapo e ka ndjerë shkëputjen e tij, Fabrizio mbuloi gojën me njërën dorë dhe me tjetrën nisi të kërkonte në tokë dhëmbin e rënë, veprim që ka shkrirë së qeshuri spektatorët në studio.

https://www.youtube.com/watch?v=SF3FxiBy5hg

 

Zjarr Tv Ad