Video/ Krishtlindja dhe Viti i Ri, ja urimi i veçantë i MSH

0
11

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar Krishtlindjen dhe Vitin e Ri. Ajo ka publikuar në profilin e saj në “Facebook” një video të mbushur plot me të porsalindur.

“Me këto pamje të mrekullueshme të të porsalindurve, që janë kuptimi i jetës, ju uroj Gëzuar Krishtlindjen dhe Vitin e Ri! 🥳😇 #KartolinaMShMS
#FëmijëtTëParët❤️”, shkruan Manastirliu.