(VIDEO): Luizi nuhat përjashtimin sapo shikon zarfin e zi: Tashmë është marrë vendimi për mua nuk kam çfar bëj

0
10282
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Pak para prime të ditës së sotme në Big Brother ka mbërritur një zarf i zi, ku sipas informacioneve sonte do të dalë Xhonatani për shkak të infove që ai I ka dhënë Oltës nga jashtë.

Luizi është shfaqur në tension për një eliminim të tij të mundshëm.

Efi dhe Kiara kanë biseduar më njëra-tjetrën dhe janë shumë të shqetësuara, sepse mendojnë se mund të eliminohet Luizi.

Në momentin që Olta po fliste me Diolën dhe Bjordin vjen Xhoni. Olta po bënte sikur nuk di gjë, por ajo ka marrë info nga jashtë dhe ka folur edhe për nominime.

Në një moment ata fillojnë dhe qeshin me të madhe dhe shprehen se po bëjnë gati valixhet pasi do të dalin jashtë.

Ndërkohë që banorët janë të gjithë në stres, pasi këto ditë ka pasur shumë thyerrje rregullash.

Luizi në një moment ka kërcënuar Kristin për atë çka i tha Kiarës, duke i thënë se po të ishin jashtë do të bëhej lajm i fundit.

Kjo është bërë një arësye shumë e fortë që fansat të tremeben dhe të mendojë që ky zarf mund të jetë për Luizin dhe ndoshta edhe mund ta eliminojë.

Një fanse shkruan: Ai zarf duhet te jete me patjeter per Xhonatanin dhe Olten edhe per Olten me Amosin qe kn folur me kode. Nese esht per Luizin ateher aty nk meriton me qendruar asnji nga kto lart te permendurit se kan kercenuar ne menyra te frikshme.

Ndersa një tjeter shkruan: O për xonin o për nitën o për kristin është zafri. E kanë mbush kupën. Shpresoj jo për Luin 😭 edhe po qe për luin e po doli, një llogari bankare të hapi e votojmë aty për të

Disa nga komentet: Xhonatani Ose Nita sigurisht Sepse Xhonatani solli sinjale nga jasht dhe Nita nuk mund te vazhdoj te qendroj Sepse eshte e semur. Po doli luizi mbaroj BB me besoni.

Mund te jete per info qe i dha Xhonatani Oltes se si shihet jashte ajo. Ndoshta per nominimet qe kan fole nje pjese e tyre. Kto pranohen por nese eshte per Luizin per te denuar Luizin per menyren si i foli Kristit ju te produksionit do ishit pak kontradiktore sepse kercenimet me te frikshme qe ka ber Amosi per zhveshje ne pyll per lidhje ne mal,Olta per bomba e cka then tjeter dhe nk u denuan as per bullizimin ne grup. Nese denohet Luizi per sot nk e di dmth ju dilni hapur fare qe jeni kunder tij dhe mbeshtesni kto manipulusit e tjere.

Se mos bani gabim me penalizu luanin se athere ja keni shiku haren programit

Video:

https://www.instagram.com/reel/Cnz2LdBM-kK/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading&mibextid=Zxz2cZ

Zjarr Tv Ad