(VIDEO) Majlinda Kelmendi: Ja pse nuk dua të kem të dashur

0
993
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Majlinda Kelmendi është pa dyshim sportistja më e suksesshme në histori të sportit shqiptar. Xhudistja pejane është kampione e botës dhe së fundmi edhe e Evropës, duke regjistruar rezultate të paarritura ndonjëherë nga sportistët shqiptarë.

Ajo sapo është kthyer nga Rusia ku para disa ditësh u shpall kampione e Evropës në xhudo, përcjell Zëri. Gazeta “Zëri” ka biseduar me Majlinden kohë më parë për shumë tema, në mesin e të cilave nëse ka kohë për dashuri. Më poshtë e keni një pjesë të intervistës me video.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=qsOpvWgwgY4]

Burimi : / Javanews.al

Zjarr Tv Ad