VIDEO/ Plas ‘SHERRI’ në Big Brother, Armaldo PARALAJMËRON Luizin: Ke për ta parë se çfarë do të bëj…

0
1821
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një debat i fortë ka ndodhur ditën e sotme mes Luziit dhe Maestros brenda në shtëpi. Ky i fundit ka qenë mjaft i përfshirë në debatet që Kristi ka patur me Luizin, ndërsa dhe ai vetë diskutoi me Kristin lidhur me nominimin.

Teksa ishin duke qëndruar me banorët në oborr Armaldo i tha Luizit se nëse ai nuk del nga shtëpia të shtunën, atëhere ka për ta parë se çfarë do të ndodhë.

I pyetur nga këngëtari  se çfarë pritet të ndodhë, Maestro tha se Luizi ka për të fjetur gjithë kohën gjumë, duke nënkuptuar që do i trembet lojës së tij.

Maestro i tha Luizit se e kishte paralajmëruar edhe më parë që të mos merrej me të, pasi sipas tij, në këtë mënyrë ai nuk e fiton dot Big Brotherin.

Kjo situatë mes dy banorëve ka vijuar përgjatë gjithë ditës së sotme ku në çdo moment nuk kanë ndalur “kunjat” për njëri tjetrin. Dhe per nje moment ato sa nuk u kapen dhe me duar.

Si duket kjo eshte menyra e Maestros per te ren ne sy gjate javes dhe per ti treguar publikut qe ai e meriton te rrije dhe per shume kohe brenda si nje personazh i forte.

Zjarr Tv Ad