[Video] Polici i vë flakën hashashit të korrur por gati digjet dhe vetë

0
652
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

polici
Në të gjithë Shqipërinë vijojnë operacionet e Policisë së Shtetit kundër kultivimit të bimëve narkotike dhe bashkë me to asgjësimi i tyre. Por një video e postuar në rrjetet sociale tregon një efektiv policie, që duke u përpjekur të djegë kanabisin për pak sa nuk digjet edhe vetë. Videoja mendohet se është regjistruar në zonën e Lezhës, ndërsa duket qartë që efektivi nuk mban asnjë maskë apo uniformë të përshtatshme për një veprim të tillë që mund ti kishte kushtuar shtrenjtë.LINK

Zjarr Tv Ad