Video/ Polici vret 30 vjeçarin në sy të vajzës

0
46
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Janë publikuar pamje dramatike të kamerave të trupit që tregojnë momentin kur një oficer policie vrau një njeri të armatosur në Oregon. Ai nxori një armë dhe e shkrepi pasi po tentohej të largohej nga shkolla e vajzës së tij.Charles Landeros, 30 vjeç, u qëllua për vdekje në kokë nga efektivi Steve Timm në hyrje të shkollës më 11 janar.Viktima ishte përfshirë në një mosmarrëveshje për kujdestarinë e vajzës së tij dhe nuk lejohej ta takonte apo ta merrte atë. Për këtë arsye policia e njoftuar nga drejtuesit e shkollës është përpjekur që ta largojë atë me forcë nga ambientet e saj.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=236&v=TJElUJ7IsZI

 

Zjarr Tv Ad