VIDEO/ Protestuesi arrestohet në spital, deputetët e PD sherr me mjekët

0
63
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Veç efektivëve të policisë edhe disa protestues kanë mbetur të plagosur gjatë përplasjes që ndodhi përpara Kuvendit.

Në mbështetje të tyre kanë në Spitalin Ushtarak kanë shkruar deputetët e Partisë Demokratike.

Po në një moment policia futet brenda spitalit dhe ka shoqëruar një protestues. Kjo ka sjellë dhe një acarim mes deputetëve që ishin prezent dhe stafit mjekësor.

Zjarr Tv Ad