VIDEO/ Protestuesit e thirrur nga PD kanë një mesazh të veçantë dhe për Luizin: “Kryeministri i ardhshëm”, ngrihet droni me Luizin

0
57
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

E teksa protesta ka nisur të mbahet në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, protestuesit kanë përzgjedhur banderola të ndryshme.

Pjesë e kësaj protestë është bërë edhe “Luizi i Big Brother”. Disa protesues kanë ngirtur dronin me një banderolë ku shkruhet “Luizi kryeministër i ardhshëm”.

Ndërkohë, një tjetër banderolë e cila po përdoret në protestën e sotme është ajo e cila po mbahej nga të rinjtë e FRPD-së ku shkruhej “Mjaft është mjaft”.

Gjithashtu ata kanë krijuar edhe imazhin e kryeministrit Edi Rama dhe ish-drejtorit të FBI Charles McGonigal, të veshur me rroba burgu, një kostum karakteristik me vija të bardha e të zeza.

Zjarr Tv Ad