Video/ Rama takon kryeministrin e Holandës: Në një mendje për domosdoshmërinë e solidaritetit me Shqipërinë

0
16

 Kryeministri Edi Rama së bashku me disa ministra ndodhen në Samitin e NATO-s në Londër. Rama sot ka takuar kryeminsitrin e Holandës dhe shkruan se ka ndarë të njëjtim mendim për domosdoshmërinë e solidariteti me Shqipërinë.

#TiNukDoJeshKurrëVetëm🇦🇱🇳🇱Me kryeministrin e Mbretërisë së Hollandës, Mark Rutte, krejt në një mendje për domosdoshmërinë e solidaritetit me Shqipërinë, në këto momente dramatike të jetës së vendit🤝https://e-albania.al/dhuro/

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 4. Dezember 2019
#TiNukDoJeshKurrëVetëm🇦🇱🇳🇱 Me kryeministrin e Mbretërisë së Hollandës, Mark Rutte, krejt në një mendje për domosdoshmërinë e solidaritetit me Shqipërinë, në këto momente dramatike të jetës së vendit🤝 https://e-albania.al/dhuro/”, shkruan Rama në Facebook.