VIDEO/ Tea e pranon: Luizi më pëlqente shumë, do kishim krijuar diçka bashkë

0
128
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ish banorja e Big Brother Vip2, Tea Trifoni, ditën e sotme ka pranuar atë që të gjithë prej kohësh e kemi menduar, pëlqimin e saj kundrejt Luizit.

Teksa ishte duke zhvilluar një lojë në “E Diell”, Tea pranoi se Luizi i pëlqente, dhe se mund të kishin krijuar diçka më shumë aty brenda, mirëpo ofendimet e bëra nga këngëtari kundrejt saj bënë që e gjithë kjo mos të funksiononte.

“Mua Luizi më pëlqente shumë dhe do doja shumë që të kishim krijuar diçka bashkë aty brenda por nuk na eci se ai më ofendoi. Më serioze se kaq nuk ka.”, tha Tea.

Ndërsa sa i përket banorit më fallco aty rbenda në shtëpi dhe se do të jetë armike kur të dalë nga shtëpia, Tea u përgjigj me plot gojë se është Olta.

Zjarr Tv Ad