VIDEO/ “Vari…”, harroi se kishte mikrofonin ndezur, gafa e drejtueses së Kuvendit bëhet virale

0
281
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Mes debateve të shkaktuara sot në Kuvend sa i takon projektligjit për rritjen e pagave për deputetët dhe ministrat, po ashtu dhe të administratës publike, duket se zëvendëskryetaren e Kuvendit, Ermonela Felajn e kanë ‘tradhtuar’ nervat, duke sharë live.

Zjarr Tv Ad