(video) Vjen puthja e parë mes Kristit dhe Keisit, Sabiani merr vendimin drastik ndaj të bijës

0
2650
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Mbrëmjen e djeshme banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri kanë luajtur lojën pyetje dhe dënime.

Teksa janë bërë pyetje shumë pikante, ka pasur edhe dënime mjaft të sikletshme, por që banorët i kanë kryer me sukses.

Edhe pse ka qenë në kuadër të lojës Keisi dhe Kristi kanë dhënë puthjen e parë. Ka qenë Olta që ka zgjedhur një pyetje për Keisin: “Cilin banor do zgjidhje të martoje, të dashurojë dhe të eliminoje. Ose përgjigju ose puth dikë në buzë.”

Keisi zgjodhi dënimin dhe të dy u puthën. Nderkohe Sabiani ka treguar me reagimet e tij se është kundër lidhjes së Kristit dhe Keisit.

Kjo e fundit është shprehur e merakosur lidhur me mendimin e të atit, por nuk ka marrë një përgjigje nga produksioni.

Kliko ketu dhe shiko videon

Zjarr Tv Ad